Замовити фотосесію у різних стилях ⋆ IRIS DRESS RENT

Фотодні

Авторські тематичні фотосесії з готовою концепцією від нашої команди “Happy Moments Group” by Iris Dress Rent!

Життя створено з моментів!

Ці кадри будуть з тобою протягом всього життя! І ти тут бачитимеш моменти щастя тут і зараз! Незабутній період, коли твій малюк ще такий малюк! Стильна зйомка в актуальному стилі мінімалізму разом з твоїм малюком! Це ваш маленький світ першого року життя, який хочеться залишити не тільки в пам'яті, але і на знімках, які будуть з вашою родиною все життя!
Кожна дівчинка мріє з дитинства бути принцесою! Цей образ, коли ти в шікраном красивому платті, з макіяжем і неймовірною укладанням від нашої команди професіоналів! За твоїм бажанням у нас є неймовірної краси діадеми і корони, які підкреслять твій образ!
Це фотопрект для сімей! Найулюбленіше свято для всієї родини це Новий Рік! Пора сюрпризів і задоволених осіб близьких!
 Сімейний фотопроект «Новорічна казка»
Фотосесія лав сторі для закоханих пар!
 Love story «Two hearts»

Збери свою унікальну фотосесію

Вибери тариф

i

Включає в себе послуги з пошуку, підбору, бронювання та оплати необхідних локацій.

i

Включає в себе складання попереднього плану зйомки, узгодження всіх образів

i

Ти отримаєш 1 повноцінний Make up для фотосесії. У послугу врахована вартість гримерного місця при фотосесії і планування образу.

i

Тобі зроблять 1 повноцінну укладку волосся для фотосесії. У вартість враховані всі витратні матеріали майстра, послуги самого фахівця, оренда гримерного місця і планування образу.

i

Всі твої фото зі зйомки будуть на нашій брендовій флешці розміром 1Гб

i

Розмір 25*25, 15 розворотів. Обкладинка може бути з тканини або ж з іншого матеріалу, сюди входить компонування фотокниги та її верстка нашим фотографом. Термін виготовлення до 3 тижнів. Передача з рук в руки або відправка поштою.

i

Якщо ти хочеш аби твої фото не публікувалися у нашому каталозі та на сторінках наших соціальних мереж.

0

1 Сукня

i

Ти можеш дозамовити додаткову ретуш до основної кількості, обраного пакету. На терміни здачі твоїх світлин це не впливає.

i

Обробка фотографій відбувається в порядку черги. Зазвичай, ми віддаємо через 3 тижні. Ти можеш прискорити цей процес до 2-3 днів за доплату 25% від вартості пакету. Твої фото будуть зроблені в пріоритетному режимі.