Питання / Відповіді ⋆ IRIS DRESS RENT

Питання / Відповіді

Тут ми зібрали відповіді на найпопулярніші питання стосовно оренди одягу та організації фотосесій.

Виберіть бажану послугу та натисніть забронювати. Це можна зробити:

  • Для оренди одягу – в каталозі ссылка на каталог прямо під описом образу, який вам сподобався або в розділі “Забронювати”ссылка на страницу “Забронювати”.
  • Для бронювання фотосесії – в розділі “Забронювати”  ссылка на страницу “Забронювати” або в розділі “Послуги” ссылка на страницу “Послуги”, чи на головній сторінці сайту ссылка на 8 Блок.

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами у робочий час для уточнення всіх деталей. Після цього ми вишлемо вам реквізити на внесення передоплати. 

✔️Послуга вважається заброньовано після внесення передоплати.

Аванс виступає гарантією надання послуг для обох сторін. Так ви можете бути впевнені, що ваша сукня або дата на фотосесію закріплена за вами, а ми будемо знати, що ви з’явитесь в назначений день для отримання послуги.

Образи видаються вам на оплачену вами кількість часу. Якщо ви берете одяг на прокат на 24 години, то ви маєте повернути його в рамках однієї доби. Відаючи одяг в оренду, ми просимо залишити заставу. Одяг не можна ремонтувати, чистити, прасувати самостійно, адже все це вже включено у вартість оренди. Подробиці про умови оренди ви можете знайти у розділі “Організаційні моменти”.

Для більшості образів примірка не обов’язкова, адже майже всі наші сукні універсального розміру, який підлаштовується під будь-яку фігуру за допомогою поясків, корсетів або інших секретів. Але якщо ви не впевнені у своєму виборі або думаєте, чи пасуватиме вам обраний вами образ, або просто хочете покрутитись перед дзеркалом, то ми чекаємо вас на примірку.

 

Примірки проводяться за попереднім записом. Обов’язково уточнюйте, чи буде в цей день в шоу-румі бажаний образ, адже він може бути в оренді.

Звісно можете! Але передоплату ми повертаємо лише, якщо запит на відміну ми отримуємо в перші 24 години після бронювання. Якщо в вас стався форс-мажор і ви не можете прийти на зйомку або вам не потрібен більше образ на обрану дату, ви можете заморозити внесені кошти на депозитному рахунку або перенести бронювання на будь-яку іншу дату.

Ви можете приїхати в наш шоу-рум і самостійно забрати свій образ або ми можемо надіслати його вам на таксі. Час та дату видачі уточнюйте з менеджером.

Так, ми доставляємо образи на таксі по Києву або службою доставки “Нова Пошта” по Україні. Обидва варіанти є платною послугою, вартість встановлюється перевізником. Подробиці шукайте у розділі “Доставка образів”

Аби забезпечити максимально безпечні умови для наших клієнтів, ми працюємо виконуючи всі рекомендації уряду. Якщо в країні не введено жорсткий карантин або карантин вихідного дня, то ми працюємо за звичним графіком. Під час карантину вихідного дня, в суботу та неділю ми працюємо лише на безконтактну видачу/прийом суконь.

Так, ми завжди просимо залишити завдаток за орендований вами одяг. Завдаток виступає своєрідною гарантією дбайливого відношення до образів, а також того, що ви не забудете повернути одяг в прокат вчасно. Варіанти застави ви знайдете тут.

Зателефонуйте нам і запишіться на примірку згідно з графіком завантаженості обраних вами образів. В зазначений день ми будемо чекати вас в нашому шоу-румі на примірку.

Як показує практика, краще нічого не робити. Приносьте сукню в нашу студію і ми разом будемо шукати рішення. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви будете ставитись до одягу з прокату відповідально.

Після кожної примірки та годинної зйомки ми чистимо образи гарячою парою під високим тиском, яка вбиває до 99,9% всіх мікробів. Після 24 годинної оренди ми відправляємо сукні до професійної хімчистки. Подробиці по догляду шукайте у розділі “Догляд за образами”.

Ні, ми пропонуємо вам базові тарифи, в яких включено універсальні послуги для будь-якої фотосесії. Кількість людей, стиль та тематики зйомки ніяк не впливають на вартість обраного пакета.

Ви можете додати до обраного пакета послугу “Конфіденційна зйомка”, яка коштує 1000 грн. Ця послуга гарантує вам конфіденційність зйомки та забороняє нам використовувати ваші фото в нашому портфоліо.

Не тільки можна, а й треба! Такі фотосесії творять сімейну історію, а кількість людей не впливає на вартість фотосесії.

Напишіть нам або подзвоніть і ми разом придумаємо розкішну ідею для зйомки, яка задовольнить всі ваші побажання.

Ви можете замінити цю послугу на послугу “Індивідуальний стиліст” і ми разом із вами підберемо декілька образів для фотосесії з вашого гардеробу або ми відшукаємо необхідний одяг в магазині та відправимо вам посилання на нього.

Над створенням ідеальної фотосесії працює велика команда людей, починаючи з розробки концепції та плану зйомки і закінчуючи допомогою під час зйомки. У пакет також включено плату за роботу фотографа, обробку та друк фото, плату за оренду локації та гримерної, плату візажисту та майстру по зачісках, а також оренду декількох образів.

Дзвоніть нам за номером 096 860 10 11 в робочий час або пишіть на цей номер у Viber або Telegram. Ви також можете написати нам у соціальних мережах або на пошту [email protected].

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште свій номер і ми подзвонимо вам у робочий час.